Máme ambici skutečně vytvořit dobré podmínky pro život a podnikání ve městě a přesvědčit o tom občany města i lidi odjinud.

Ing. Jan Wolf, primátor

Novinky

One-stop-shop: rychlé nasměrování k informacím a podpoře pro podnikatele z Karviné v nouzi

One-stop-shop: rychlé nasměrování k informacím a podpoře pro podnikatele z Karviné v nouzi

01.04.2020

Podnikáte v Karviné a pociťujete na vlastní kůži ekonomické dopady koronavirové epidemie? Od 1. dubna jsme spustili informační a konzultační servis, který vás rychle a spolehlivě nasměruje k informacím a aktuálním možnostem podpory. Ve one-stop-shopu Karviná všemi deseti můžete položit dotaz online nebo konzultovat své dotazy či žádosti o podporu po telefonu nebo prostřednictvím telekonference. Služba je dostupná pro místní živnostníky a podnikatele.

Informační a konzultační servis one-stop-shopu obstarávají zkušení konzultanti. Na elektronické dotazy podnikatelů odpoví spolehlivě nejpozději do druhého pracovního dne. Využít telefonické nebo videokonferenční konzultace je možné každý čtvrtek od 7:30 do 17:30, termín konzultace si rezervujte online.

Servis pro statutární město Karvinou zajišťují konzultanti ze společností BeePartner a RPiC-ViP. Navazuje na dřívější služby kontaktního centra v Business Gate Karviná, které poskytovalo konzultace projektových záměrů a dotačních příležitostí místním podnikatelům a jehož provoz byl v souvislosti s nouzovým stavem a krizovými opatřeními rovněž dočasně omezen.

Kontakty

Martina Šrámková

Magistrát města Karviné

vedoucí odboru školství a rozvoje

martina.sramkova@karvina.cz +420 596 387 434

Lukáš Hudeček

Magistrát města Karviné

tiskový mluvčí

lukas.hudecek@karvina.cz +420 596 387 631

Michal Sobek

BeePartner

marketing

sobek@beepartner.cz +420 725 743 531

Dalila Rakošanová

RPiC-ViP

poradenství a vzdělávání

rakosanova@rpic-vip.cz +420 604 687 275
logo facebook

Magistrát města Karviné | Fryštátská 72/1 | 733 24 Karviná