Máme ambici skutečně vytvořit dobré podmínky pro život a podnikání ve městě a přesvědčit o tom občany města i lidi odjinud.

Ing. Jan Wolf, primátor

One-Stop-Shop

Podnikáte v Karviné a museli jste omezit své ekonomické aktivity v důsledku koronavirové infekce a souvisejících preventivních opatření? Nasměrujeme Vás k informacím o možnostech podpory z místních, krajských nebo národních programů pro podnikatele. Poradíme Vám, abyste se co nejjednodušeji dostali k požadovaným informacím nebo k některé z forem či programů podpory, které jsou pro Vás k dispozici.

Poskytujeme online informační podporu a konzultace. Konzultovat financování svých záměrů z externích zdrojů můžete po rezervaci termínu také osobně. Kontaktní centrum funguje v Business Gate Karviná (Poštovní 615/9, Karviná).

Informace a dotazy online

Potřebujete se zorientovat v aktuálních možnostech podpory nabízených na úrovni státu, kraje nebo města? Podívejte se na portál www.rychla-rada.cz, provozovaný Moravskoslezským krajem a partnery. Můžete zde také poslat dotaz na odborné konzultanty, kteří vám rychle a spolehlivě odpoví.

Rezervace konzultací

Vaše dotazy s námi můžete konzultovat přímo po telefonu nebo prostřednictvím videokonference. Rezervujte si konzultaci v otevíracích hodinách kontaktního centra (čtvrtek 7:30-17:30).  

Služby one-stop-shopu na pomoc podnikatelům v Karviné poskytují odborníci ze společností BeePartner a RPiC-ViP za finanční podpory statutárního města Karviné. 

Kontakty

Martina Šrámková

Magistrát města Karviné

vedoucí odboru školství a rozvoje

martina.sramkova@karvina.cz +420 596 387 434

Lukáš Hudeček

Magistrát města Karviné

tiskový mluvčí

lukas.hudecek@karvina.cz +420 596 387 631

Michal Sobek

BeePartner

marketing

sobek@beepartner.cz +420 725 743 531

Dalila Rakošanová

RPiC-ViP

poradenství a vzdělávání

rakosanova@rpic-vip.cz +420 604 687 275
logo facebook

Magistrát města Karviné | Fryštátská 72/1 | 733 24 Karviná