Máme ambici skutečně vytvořit dobré podmínky pro život a podnikání ve městě a přesvědčit o tom občany města i lidi odjinud.

Ing. Jan Wolf, primátor

Karta Karviňáka

Cílem projektu je vytvořit konkurenceschopný balíček služeb pro obyvatele Karviné, který zpříjemní život ve městě, zvýší spokojenost obyvatel s kvalitou života, zájem o bydlení, podnikání a studium ve městě a zlepší komunikaci města s obyvateli. Nově vytvořené služby doplní stávající nabídku, která bude speciálně zaměřená na různé cílové skupiny (např. studenti, rodiny s dětmi, senioři, podnikatelé). Kromě volnočasových aktivit bude balíček služeb zahrnovat vzdělávání, poradenství, ale také alternativní možnosti dopravy, digitální služby a další formy podpory.

Vytvoření nabídky bude předcházet veřejný průzkum, který pomůže zmapovat poptávku po nejžádanějších službách. Zároveň umožní zpětnou vazbu k stávajícím službám a úrovni jejich propagace, která bude na základě výsledků průzkumu přizpůsobena, tak aby všichni obyvatelé i zájemci o bydlení v Karviné měli o aktuálních možnostech dostatečné povědomí.

Karta je pouze jednou z technických variant pro zprostředkování balíčku služeb různým cílovým skupinám. Město ji srovná s dalšími možnostmi a vybere cenově dostupné, uživatelsky nejvhodnější řešení.

nositel projektu:
Statutární město Karviná
partner projektu:
Heimstaden Czech s.r.o.
Akademický sektor
BeePartner a.s.
Městské organizace a další partneři dle návazného jednání
zdroje financování:

Kontakty

Martina Šrámková

Magistrát města Karviné

vedoucí odboru školství a rozvoje

martina.sramkova@karvina.cz +420 596 387 434

Lukáš Hudeček

Magistrát města Karviné

tiskový mluvčí

lukas.hudecek@karvina.cz +420 596 387 631

Michal Sobek

BeePartner

marketing

sobek@beepartner.cz +420 725 743 531

Dalila Rakošanová

RPiC-ViP

poradenství a vzdělávání

rakosanova@rpic-vip.cz +420 604 687 275
logo facebook

Magistrát města Karviné | Fryštátská 72/1 | 733 24 Karviná